| anonim_4396 a întrebat:

In aceasta seara(dupa muult timp) am cautat de ce am sfarcurile mari, zici ca este lichid in ele. Am aflat ceva foarte nasol, cred ca sufar de ginecomastie. M am informat bine(am 13 ani, tocmai de am trecut de glandele cu secretie interna). Acum, sanii nu sunt mari, ci doar sfarcurile. Tin sa mentionez ca sunt grasut. De 3-4 luni am inceput sala, am mai slabit, nu mai mananc in exces(cateodata poate). Acum, imi dau seama ca maine ma duc la medicul de familie fara niciun dubiu. As vrea sa aud sfarturi legate de aceasta dereglare. Adica, din ce am citit eu si sanii trebuiau sa fie mari, dar nu sunt. Nu stiu nici de cati ani am aceasta problema, stiu sigur ca anul trecut in august aveam. (mi se pare ca si acum 1 an fix aveam).

Răspuns Câştigător
| Adry05 a răspuns:

De aia nu e bine sa va cautati simptomele pe net. De la o simpla durere de cap reiese ca ai tumoare, vreo 3 tipuri de cancer si maxim 2 luni de trait. Daca chiar ai ceva ce te deranjeaza, du-te la medic sau fa-ti niste analize, nu te mai baza pe ce scrie pe internet.