| CatalinDNK a întrebat:

Am 14 ani și 1.72 cm și as vrea sa slăbesc. Am 61 de kg și faza e ca am burta. Ma îngraș foarte repede. Am grăsime în zona abdomenului și pe piept. Doar acolo se pune grăsimea. Nu știu de ce. Cum as putea sa slab. Am încercat sa mănânc sănătos cât de cât, dar nu ma pot abține sa nu beau sucuri și sa nu mănânc ceva dulce. Cum pot sa slăbesc? Fără sa merg la sala sau la un nutriționist. Ajutați-mă va rog.

3 răspunsuri:
| RaduCiprian a răspuns:

Că sa dai burta jos, poți face abdomene, acum că e vacanta ai timp, îți poți face un program, și ai să vezi că încet încet ai să dai burta jos

| AlexBV2002 a răspuns:

Apucate de sport si mănâncă cat se poate de sănătos!

| Bianca_Fodor_1995 a răspuns:

Stiu ca pare ciudat, dar cercul hula hoop te poate ajuta sa slabesti in zona taliei si a picioarelor. am o prietena care tot asa a vrut sa slabeasca si a incercat cu cercul hula hoop si a dat roade