| Raul01 a întrebat:

Am 14 ani si imi place de o fata de la mine din clasa dar problema este faptul ca sunt cu mult mai inalt ca ea. Eu am 1.84 si ea are vreun 1.40. Pe langa asta nu stiu daca ei ii place de mine, dar avand in vedere diferenta de inaltime...Sunt prea inalt pentru ea?

3 răspunsuri:
| IepurashRocker a răspuns:

Nu. Dacã o placi, nu ar tb sã-ti pese de înãltime. Una din cele mai bune prietene ale mele are 1, 45 si un iubit de 1, 75-1, 80 si sunt împreunã de 1 an... deci, nu te lãsa descurajat de înãltime. If you want it, go for it! happy

| Derye a răspuns:

Omg, pana si eu cred ca e prea mult, adica doar nu vrei sa ridice mana in sus ca sa te tina de mana, sa fim seriosi. Renunta la ea, e cel mai bun sfat, mai ales la varsta pe care o ai.

| OliviaHoran a răspuns:

Nasolstraight face
Nu cred ca diferenta de inaltime ar trebui sa intervina intre voi. Daca si ei ii place de tine, atunci ar trebui sa fiti impreuna, inaltimea nu conteaza...defapt conteaza dar mai importanta e iubirea.
Succes!
GossipGirl