| Raul01 a întrebat:

Ce inaltime ar trebui sa am? Am 13 ani, aproape 14 si sunt in clasa a saptea. Problema mea este ca sunt prea inalt, cred, avand cam 1.80. Colegii mei sunt extrem de mici pe langa mine si cred ca sunt prea inalt pentru varsta mea. Asa este?

5 răspunsuri:
| Athykzx a răspuns:

Nu esti prea inalt .Nici vorba

| Athykzx a răspuns:

Nu esti prea inalt. Nici vorba

| barbanta a răspuns:

Nu eu sunt clasa a patra si am un metru 1.56 si colegulmeu are 1.84 serios deci esti dor inalt putin mai mult dar e normal

| barbanta a răspuns:

Da deciu esti cum spunem noi perfect

| penelope25 a răspuns:

Eu zic ca esti perfect, la fete le plac baietii inalti.Nu esti prea inalt esti perfectwinking