| ramona22 a întrebat:

Salut, am 14 ani si ma cam plicty, asa vrea safac ceva, de la 7 ani pana la 13 am facut dans modern si acum nu mai fac nimica, imi dati si mie idei de vreun hobbie pls!

13 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Invata o limba straina, de exemplu germana sau franceza.

| psiholoaga a răspuns:

Daca iti place apa, inot. Poti continua cu dansul, daca iti facea placere. Poti invata sa faci ceva nou, origami de exemplu, daca ai rabdare. Inveti o limba straina, iti va fi utila. Sau inscrie-te la teatru pentru amatori: iti va creste capacitatea de comunicare, increderea in sine, expresivitatea. Poti sa mergi la yoga sau sa incepi un curs de arte martiale.

| kh1ss a răspuns:

Innot

| TipulVerde a răspuns:

Apuca-te de chitara...

| mioara a răspuns:

Continua ce ai inceput

| sigmanet a răspuns:

Pai poti sa practici un sport sau chiar dans sportiv de performanta. De ce nu ai continuat

| leluc a răspuns:

Inot sau poti continua cu dansul sa ajungi la concursuri

| ramona22 explică:

Multumesc mult pentru raspunsuri

| avalon a răspuns:

Incearca taekwondo. dansul modern cu un sport de autoaparare e frumos. na. faci ce vrei big grin

| alinosh a răspuns:

Sunt multe chestii pe care le poti face...ai putea sa continui cu dansul dar daca nu, fiind deja obisnuita cu publicul, ai putea incerca sa intri intr-o trupa de teatru

| dydy08 a răspuns:

Incepe iaras dansu modern sau fa ceva de fete cum ar fi modeling sau patinaj artistic

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai eu sincer tias recomanda inot... e fff misto sportul asta + k iti va face un corp de invidiat...
oricum succes la alegere

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Gaseste-ti un baiat si foloseste-l in scopuri personale!