Întrebare recomandată | ionuttt11 a întrebat:

Salut
Am 14 ani si sant in clasa noua si stau departe de liceu am nevoie de o camera de inchiriat in apropiere de liceul economic PIATRA NEAMT

4 răspunsuri:
| vali1985 a răspuns:

Intra pe tocmai sau mercador si sigur vei gasi ceva.
Succes!

| michelia a răspuns:

Intra pe www.tocmai.ro si alege judetul Neamt ( NT ), apoi " Imobiliare " - " cerere inchiriere " si iti pui anuntul acolo.
Te poti uita pe acelasi site la " oferte inchirieri ", poate gasesti ceva potrivit.

| pricinocirina a răspuns:

Sora mea cind vrea sa inchirieze o camera mereu se adreseasa pe sitiul www.999.md si ii este de folos deja are 1 an de zile de cind sta acolo. Cred ca tia ajutat.

| Marian2014 a răspuns:

Cauta o gazda in apropierea liceului care sa te gazduiasca, bineinteles contra cost in rest mult succes in anul scolar ce urmeaza.