| Ace77 a întrebat:

Eu is la liceul Economic din Piatra Neamt in clasa 9-a,din pacate am ramas corigent la logica,ce trebuie sa fac, cind ma duc la corijare, cind trebuie...(de preferat cineva de la acelasi liceu care a avut problema mea)FUNDA cel mai bun raspuns!

Răspuns Câştigător
| DexTTeRoNN a răspuns:

Pai pana dai corijenta incearca as faci cat mai multe teste de logica pentru ati antrena mintea http://teste.haios.ro/teste.php?id=3

| sakki a răspuns (pentru DexTTeRoNN):

Prietene esti | total, la logica in clasa a 9 se invata despre Termeni, diagrame Euler si Venn si toate astea nu trebuie gandite deloc sa zic asa

7 răspunsuri:
| zdrangoi a răspuns:

5, nota de trecere, nu e logic?
Ah, am uitat ca esti corijent/a la logica...

| Ace77 explică (pentru zdrangoi):

A cap sec am intrebat cind se da ce trebuie sa fac acolo si cam ce o sa imi dea! Da altii sunt corijenti la romana cum ar fi tu!

| zdrangoi a răspuns (pentru Ace77):

Ar fi trebuit sa ramai si la romana.
Lectiile cu semnele de punctiatie le-ai sarit.
N-ai virgula, punct, semnul exclamarii, etc.
Pacat ca ai trecut!

| anonim_4396 a răspuns (pentru Ace77):

"Da altii sunt corijenti la romana cum ar fi tu!"
A cap sec am intrebat.
Sa inteleg ca te faci prost singur cu afirmatia ta?

| Ace77 explică (pentru anonim_4396):

Eu intreb ceva iar idiotii raspund altceva!

| MosoiuSyma a răspuns:

Da`mi Pm Si Eu Am Ramas La Fizicalaughing))