| Anonim12346790 a întrebat:

Am 15 ani 1.65 inaltime si 50kg si nu stiu cum sa fac sa ma ingras, am incercat sa mananc mai mult si tot nu reuseac. Niste sfaturi?

Răspuns Câştigător
| Iuliausurelu a răspuns:

Nu te poti ingrasa deoarece ai arderi imense.
Nu trebuie sa maninci mult.aceasta poate duce la un mod nesanatos de vieata.
Mergi la sala si antreneaza muschii si consuma proteine cate mai multe cereale, consuma multa pine si dulciuri.Dar nu fa exces ca dupa sa urmezi o cursa de slabire.
Sper ca te-am ajutat.
Funda?

2 răspunsuri:
| DozaDeSperanta a răspuns:

Stimate, Anonim!

Pentru a va ingrasa, este nevoie sa aveti o alimentatie bogata in carbohidrati: macaroane, ciocolata, paine, cartofi, paste fainoase, chipsuri, carne, alimente bogate in zaharuri in general.