| BrianSpilner a întrebat:

Am 17 ani, 1.80 inaltime si 50kg... cine imi poate da niste sfaturi ca sa ingras. Sa mananc mai mult sau sa dezvolt masa musculara ce ziceti? Ofer funda!

Răspuns Câştigător
| RAY a răspuns:

Proteinele nu maresc masa musculara si sportul, sa faci sport mai intens sa nu eviti cardio, daca manci mai mult organismul va depozita ca grasime orice ai manca simplu

2 răspunsuri:
| Pool77 a răspuns:

Sala,sala,sala...
Mancare,mancare,mancare.
Nu inteleg ce e atat de greu, sincer acum.

| CTLN a răspuns:

Salut. Poti sa iei proteine cu rol in ingrasare si marirea masei musculare. Iti recomand Serious Mass