| Eusunt132 a întrebat:

Salut, am 15 ani, 67 de kg si 1.72. Vreau sa ma inalt foarte mult, indiferent cat de mult ar dura. Ce exercitii pot sa fac sau ce as putea in privinta asta? Si apropo, daca as slabi vreo 7-10 kg, as putea sa am o inaltime mai mare? ROG SERIOZITATE!~

Răspuns Câştigător
| PsihologDanielBotezan a răspuns:

Bună! happy Sunt convins că te va ajutea acest articol și că vei găsi răspunsul dorit.winking https://m.sfatulmedicului.ro/......time_10146 Sănătate! Funda? big grin

1 răspuns:
| PsihologDanielBotezan a răspuns (pentru PsihologDanielBotezan):

winking Doar cei ce nu renunță indiferent de situație, ajung acolo unde visează! big grin