| Mony a întrebat:

Salut am 15 ani (fată) şi am o problema cu coşurile de pe fata. Am foarte multe şi de exemplu am colege în clasa mai dezvoltate(sa spun asa) care nu au atâtea coşuri sau nu au deloc adică au tenul curat. oare de ce?
Am folosit creme dar nici un rezultat. CE sa fac?

Răspuns Câştigător
| dianafofiu a răspuns:

Zineryt-ul este foarte bun! Multi il recomanda si si eu am fost multumita de el! Nu trebuie sa folosesti multe produse pentru ca altfel, au reactii adverse! Cineva mi-a spus ca de obicei, de la ciocolata adolescentilor le ies cosuri, asa ca incearca sa o eviti!
Curata-ti des tenul si evita sa te pupi des cu prietenele!winking

Succes:*!

5 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Zineryt-ul este cea mai buna solutie! thumbs up E super. il ador! love struck big grin

| djbdkjfkdjfkjdkfdfkdsvhfsdhbvbhjvgbdsfg a răspuns:

Stiu cum te simti si eu sunt buboasa clase toate colegele mele nu au si cand au au cateva mici mie imi apar coarne mai ales pe frunte si toto asa...mama mea mi-a spus ca din cauza menstruatiei pentru ca nu vine regulat...thinking am avut o perioada in care am fost in al 9 cer nu mi-au aparut deloc aveam o fata fina si toti au obs astasi nu stiu ce creme nu tot acelea dar a fost magicnuj cum sa te ajut cred si eu ca-i din cauza menstuatiti neregulata

| djbdkjfkdjfkjdkfdfkdsvhfsdhbvbhjvgbdsfg a răspuns:

Stiu cum te simti si eu sunt buboasa clasei!

| iauru a răspuns:

Pubertatea.bat-o vinalaughing
o sa faca si ele stai chill ca nu scapa