| fabian12345326 a întrebat:

Salut, am 15 ani si as vrea sa stiu cum imi pot convinge parintii sa-mi iau si eu un vape, desigur as vapa fara nicotina, imi puteti spune va rog, pe tata nu îl prea intereseaza, mama mi-a spus sa nu fumez tigari, deci eu as vorbi cu mama mea(imi e frica sa nu ma apuc de fumat) asa din vape imi mai fac eu pofta, va rog sa-mi spuneti serios.

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Asteapta sa mai cresti. Nu sunt pentru minori.

| sierra1 a răspuns:

De ce să te joci cu d-alea electronice? treci direct la trabuc!

| Andreeush a răspuns:

Nu ai cum să îți convingi părinții să îți ia așa ceva.
Mai bine te-ai pune să înveți pentru școală iar după ce faci 18 te gândești ce vrei să faci.

| Furnicuta000 a răspuns:

Ce parinte sanatos la cap i-ar lua copilului un lucru inutil ba chiar nociv? Cand cresti si ai banii tai iti cumperi singur.