| AsiQuitSmoking a întrebat:

Fumez, am 16 ani, da stiu, e o prostie, dar din cauza anturajului, m-am apucat sa fumez, si fumez destul de mult, adica 1 pachet pe zi, uneori mai putin, alteori mai mult, ideea e ca am vorbit cu ai mei, le-am explicat ce si cum, diriga se tot plange maicamii ca fumez si ca miros la ore si mama n-are ce sa-i spuna, incerc sa ma las, mi-am achizitionat o electronica, nu e cea mai buna dar nici cea mai slaba, e un Joyetech D22 xl, intrebarea e daca asta chiar ma poate ajuta, adica n-am mai fumat tigari de vreo 5-6 zile, doar ca nicotina am scazut-o destul de brusc, foloseam un 10-15 dupa care am scazut-o la 6 iar apoi fara nicotina, incercam sa-mi ocup ideea de relaxare facand trickuri, un cerculet, o meduza, ceva acolo sa treaca timpul.

Si singura intrebare mai serioasa, unde pot fuma electronica, mai pe scurt, unde pot vapa?

Răspuns Câştigător
| Deaad a răspuns:

In primul rand foarte proasta decize sa postezi asta pe TPU.
Si nu ti-o zic in nume de rau, iti zic doar ca tampitii astia de pe TPU, cand vad o intrebare despre fumat, 90% din raspunsuri sunt:Nu sunt fumator,lasa-te ca iti distrugi viata".
De parca va intereseaza pe voi, viata lui atat de mult, da...

Electronica o poti fuma oriunde, daca te referi la lege.
Inclusiv la metrou, daca nu s-a schimbat ceva.