| TrapNational10 a întrebat:

Salut, am 15 ani si de 1 an a inceput sa imi creasca barba si musteata, si pur si simplu nu imi place, nu stiti vreun aparat de epilat care sa mi-o indeparteze complet, fara nici un fir de par pentru un timp mai indelungat? Ma deranjeaza foarte mult, si daca folosesc lama sau big de ras va creste si mai repede si voi avea fata urata.
Dau funda! Multumesc anticipat

1 răspuns:
| nustiucesapunlanick a răspuns:

Nu o face! Nici mie nu imi placea la 15 ani, dar acum o port.Imi sta mai fain asa.