| GeorgeB74 a întrebat:

Salut. Am 15 ani si in clasa mea majoritatea au barba sau cioc. Eu am doar mustata si 3 fire de cioc. Cu ce as putea sa ma dau pe fata ca sa-mi creasca cioc?

7 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Cu nimic, fiindca la anisorii astia nu creste inca barba ori cioc, doar cateva fire razlete.

| Crescent a răspuns:

Daca au majoritatea nu inseamna ca trebuie sa ai si tu.
Vrei macar sa ai? Sau e doar pentru ca ai vazut la altii?

| GeorgeB74 explică (pentru Crescent):

Vreau. Stii poate ceva "licoare" de facut acasa?

| Crescent a răspuns (pentru GeorgeB74):

Nu stiu, scuze. Nu cred ca poti sa fortezi asta

| GeorgeB74 explică (pentru Crescent):

Exista zvonuri cum ar fi sa ma rad, dar la mine nimic. Nu i nicio problema. Mersi oricum?

| burete578 a răspuns:

Cu ulei de ricin

| Dimi123 a răspuns:

Trebuie sa astepti sa iti creasca barba, dar trebuie sa ai rabdare unora le creste barba mai repede, altora mai incet