| florina15 a întrebat:

Salut, am 15 ani si inca nu am avut un iubit si nici nu m-am sarutat, vreau sa stiu cum e sa ai un iubit, cum incepi un sarut cand o faci prima data, cam care ar fi reactia parintilor cand afla, etc. Funda la cel mai frumos si explicit raspuns.

Răspuns Câştigător
| DeeaBlondiii a răspuns:

BUna.Si eu am 15 ani si am avut destuli "iubiti".Pai la inceputul unei relatii este frumos,te simti de parca ai plutii dar cand relatia ia sfarsit si mai ales cand tii foarte mult la acea persoana suferi mult si simti ca pamantul cade peste tine(depinde de situatie). Primul sarut este frumos,eu am invatat fara sa vreau adica a fost rapid prima oara, adica am avut pe un baiat langa mine care a avut rabdare cu mine.Si despre parinti, isi dau si ei seama singuri te vad ca vorbesti la telefon, intr-un fel iti shimbi comportamentu fata de toate lucrurile din jutul tau.Dar trebuie sa fii stapana pe situatuie:*. Succes pe viitor:*Ciao:*

2 răspunsuri:
| Addiction_8089 a răspuns:

Nu iti fa probleme tongue.Eu am 16 ani si inca nu am avut parte de o relatie cu toate ca majoritatea fetelor ma considera dragut chatterbox. Exista timp pentru toatehappy. Poate, asemeni mie, nu ai gasit persoana potrivita inca.Mult noroc oricum! big grin

| CeCumCand a răspuns:

De unde esti? ca te ajut eu big grin