| MarianaAlexia a întrebat:

vreau sa ma sarut pentru prima data dar nu stiu cum. ajuatatima!

15 răspunsuri:
| Cronki a răspuns:

Nu trebuie sa te gandesti ca nu o sa stii ce sa faci sau ca trebuie sa ai o tehnica stabilita de acasa. Cand se va intampla, o sa vina totul de la sine, iar daca baiatul are deja experiență, te va invata el tot ce trebuie sa stii, dar numai prin practica nu prin cuvinte!winking

| corbulalbrosu a răspuns:

Nimic mai simplu, foloseste o oglinda.

| LoveSleep a răspuns:

Pune și tu un băiat s-o facă, nu te săruta singură.
P.S: Pune și o cratimă la ultimul cuvânt.

| minrest a răspuns:

Sa te săruți? Ce rost are? OK. Duci mana la gura și sugi aerul, creând un efect de ventuza, apoi slabesti un pic ventuza ca sa poți desprinde gura. Nu ca ar avea un rost, dar te - ai sărutat. Pa.

| iSwag a răspuns:

Ii bagi limba in gura si gata. Mama... iti trebuie matematica ca sa saruti... doamne

| anonim_4396 a răspuns (pentru iSwag):

Pai iti trebuie rolling on the floor
Trebuie sa apleci capul cu un unghi mai mic de 90 de grade.
Daca e de 90 dati nas in nas.
* Invata si tu sa sperii oameni, trebuie sa invete ca lucrurile nu sunt atat de simple precum par. *

| iSwag a răspuns (pentru anonim_4396):

La noi, pe la 1, 70 nu iti trebuie matematica sa saruti. laughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru iSwag):

sad

| lBroken69 a răspuns:

Te duci asa cu talent la fraier,il prinzi cu mainile,iti lipesti buzele de alu lui, si i bagi limba in gura cat de tare poti, sau sa ti-o bage el, dupa va lingeti reciproc limbile, ok?

| Addaa1998 a răspuns:

Cu asta te poate ajuta doar iubitul.

| FrumoasaTa a răspuns:

Asteapta momentul. Doar inchide ochii si lasa-te sarutata de partener. Totul vine de la sine.

| Meez a răspuns:

Cu gura.

| Dyex a răspuns:

Tragei limba afara si musca-i-o rolling on the floor))

| TheAnonnymous a răspuns:

Daca vrei sa ai primul sarut special, asteapta. Nu te poti saruta cu orice baiat care iti vine in fata. Ai rabdare. Vei avea la un moment dat un prieten care mai tarziu va fi iubitul tau, asa ca din dragostea pe care o aeti unul altuia, este nevoie de o demonstratie. happy