| Nikolaus a întrebat:

Am 15 ani si sunt la sfârșitul clasei a 8-a iar pe 15 iunie am banchetul. Eu ma gândeam sa ma bărbieresc atunci dar parca vreau sa dau jos "barbuta" cat mai repede ai mustata mai repede. M-au întrebat si băieții cand ma bărbieresc. Eu as vrea sa o fac maine dimineață dar ma gândesc asa, ce o sa zica colegii(daca o sa observe)? Sunt o fire ceva mai timida. Cat despre parinti nu ii nici o problema. Tata chiar zicea:cand te bărbierești? Mama e asa mai diferita. Ba zice ca o ssă-mi creasca mult si repede si o sa trebuiască sa ma bărbieresc zilnic dar daca mie nu-mi place asa, cu mustata ce sa fac; ma bărbieresc. Deci, răspunsuri si păreri la întrebarea de mai sus? Merci.

1 răspuns:
| Melcul a răspuns:

Pai ascult-o pe mama ta si crede-ma ca tu acum daca tai un fir iti cresc 2.Si gindeste pe viitor cum o sa fii.