| anonim_4396 a întrebat:

Salut, peste o luna am banchetul de sfarsitul clasei a VIII-a si am vorbit cu colegii si o sa ne luam noi baietii camasa cu blugi.

Ce camasa sa-mi iau? Nu stiu ce fel de camasa sa-mi iau.

4 răspunsuri:
| Sadop a răspuns:

Poti purta o camasa alba, obisnuita.
Mie, de exemplu, mi-ar placea o camasa in carouri, albastra. Merge si cu blugi negri, si albastri si cu papuci inchisi la culoare. Mi se pare ceva tineresc si frumos.
Bafta!

| Emm1 a răspuns:

Eu zic sa iti iei o camasa care te caracterizeaza si iti place tie.Dar, o sa iti zic cum imi place mie big grin:
-Camasile albe sunt cam plictisitoare, plus ca purtam si la scoala
-iti poti pune o camasa neagra si un sacou alb deasupra
Bafta si distractie placuta la banchet! happy

| Emm1 a răspuns:

Si papioanele sunt dragute!

| Darkboy95 a răspuns:

In tred acuma adica la moda este culoarea albastru cred ca o camasa alb cu albastru sau albastru cu alb ar fi ok.ar merge la orice pereche de blugi sper sa te ajute sfatul meu.