| Silence_1239 a întrebat:

Salut am 15 ani si vreau sa imi iau pantofi cu toc.Problema e ca niciodata nu am purtat pantofi pe toc si nu prea cred sa pot sa merg pe ei! ce fel de pantofi imi puteti recomanda? si cum sa ma invat sa merg pe ei? Voi fetelor cum va-ti invatat? MuTUmesclaughing

3 răspunsuri:
| miriapo7 a răspuns:

Pai daca vrei pantofi mai inalti poti sa iti iei pantofi cu platforma. poti merge mai usor pe ei si cu ocazia asta poti sa si inveti sa mergi pe tocuri! oricum nu e asa de greu! o sa te inveti u!kiss

| Laszlo_5610 a răspuns:

Pai mai intai iti iei pantofi cu toc mai mic. si dupa ca te obisnuiesti schimbi marimea tocului.si te asigur eu ca o sa iti fie mult mai usor.Si poti exersa prin casa, ca sa nu faci bufflaughing

| LaLapatrat a răspuns:

Mai intai iti iei ceva gen http://www.google.ro/......tp?/imgres :) apoi iti iei si tu ceva cu platforma, oricum nu e prea greu daca nu stai foarte mult pe tocuri :*, te pup