| Mihai543215 a întrebat:

Am 15 ani si vreau sa imi maresc pectoralii. Am f putina "sunculita" adica daca imi iau un tricou nu iese burta in fata dar jos la abdomen am ceva " sunculita " care uneori se vede putin prin tricou si ma cam deranjeaza. Si sa fac legatura cu pectoralii. Am pectorali si destul de bine formati ies si ei in evidenta dar cand nu am tricou sfarcurile sunt cam mari... adica pe suprafata sa zicem sunt putin mari nu ma prea deranjeaza asta dar uneori sunt asa putin iesit in fata si ma deranjeaza, chestia e ca atunci cand imi e frig sau ceva sunt perf normale. Ce as putea sa fac sa dau sunculita aia jos sa mai fac flotari sa mi mai maresc... DAU FUNDITA

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| alin a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=pNqrkGnkUWc asta este pentru abdomene 2 colegi fac aceste exerciti si arata destul de binisor si nu baga in ei proteine sau alta magari din astea si in plus mananca normal ca toti adolescenti...in plus vezi ca mai sunt si alte exerciti pe acolo pentru orice

| PaNkAkE a răspuns:

Pai mergi la innot cel mai bine asa iti maresti pectoralii eu fac innot si nu-s deloc dezvoltata si am deja 76 la pectorali chiar ff mult pentru o fata mai ales ca marimea ideala pentru fete este 90 si poti sa faci flotari cu mainile lipite si in ceea ce priveste sunculita fa abdomene in fiecare seara eu deja am 6 patratele si in formare a 4 grupa de muschi abdominali cele mai bune fa cam 400 in fiecare seara asa o sa scapi rapid cel putin asa am facut si eu fiinndca adunasem putina piele pe acolo si se vede urat la o fata fetele trebuie sa aiba abdomnenul plat si la fel si baietiwinking