| Andrei12345112g a întrebat:

Salut, nu sunt gras si nu mi se vede burta sau pieptul prin tricou dar fara tricou am putina burta (adica chiar foarte putina) dar care ma deranjeaza totusi pentru ca vreau sa fac abdomen, dar daca slabesc imi pierd fundul si sa fiu scandura ca majoritatea baietilor, pentru ca am norocul de a avea cel mai frumos fund din liceu si multe fete se uita la el. Nu stiu ce sa aleg dintre abdomen sau fund.

6 răspunsuri:
| anonim3247 a răspuns:

Să fi ferm convins că fetelor le place unul cu burtă și fund mare.

| Andrei12345112g explică (pentru anonim3247):

Cand spun putina burta, chiar e putina, adica este aproape plat abdomenul doar ca nu este definit, nu te gandi ca am burta de tată sau cv

| anonim3247 a răspuns (pentru Andrei12345112g):

Slăbește și caută să ajungi ca ăla din poza dezbrăcat că ăla e bărbat cum vor femeile frumoase și foarte frumoase.

| Celula44 a răspuns:

Sa stii ca depinde. eu zic sa stai cum iti e tie mai bine, stiu ca vrei gagici si din astea, dar sa stii ca fundu e smecher ca doar nu mergi shirtless si nu o sa stie nimeni ca ai tu marele abdomen cand te vad scandura

| Razvanrzv1234 a răspuns:

Omule, nu consta totul doar in aspectul fizic, eu am 16 ani si sunt destul de frumos la față dar nu prea a contat chestia asta pentru a avea relatie pentru ca am un coleg de 10 ori mai frumos dar e timid si nu a vorbit cu o fata niciodata. Trebuie sa stii cum sa vorbesti, cum sa te imbraci etc. Acum sunt cu totul alte interese la un baiat de cat erau acum 10-20 de ani.