| Giura_Denis_2000 a întrebat:

Salut, am 15 ani și vreau să mă înscriu la un club sportiv de fotbal dar problema e că am par pe picioare și nu știu ce să mă fac cu el deoarece nu vreau sa râdă cei de acolo de mine. Mulțumesc anticipat

2 răspunsuri:
| Denisa_Alexandra_2001 a răspuns:

Și ce dacă ai par pe picioare? rolling on the floor
Baieti aproximativ toti au pentru că-i ceva absolut normal să-ti crească par pe picioare ca fiind baiat si crede-mă că n-o să radă nimeni de tine că o să vezi că si ei o să aibă.
Dacă te razi pe picioare o să se amuze baieti pe seama ta si o să te facă gay am vazut cazuri laughing.

Deci mergi fară griji si inscrie-te.

| Marduk69 a răspuns:

Asta ar fi o problema doar daca esti de fapt fata