| Giura_Denis_2000 a întrebat:

Salut,am 15 ani și vreau să mă înscriu la un club sportiv de fotbal dar problema este că am par pe picioare și nu știu ce să fac și nu vreau că celialti să-și bată joc de mine. Ms Anticipat

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai toti baietii cam au par pe picioare la varsta asta.
Daca pe tine te deranjeaza si nu te simti confortabil in pielea ta ai putea merge la epilat.

| DoriKat a răspuns:

Cel mai probabil si restul baietilor de acolo au par pe picioare. Când eram eu în liceu, la ora de sport a venit un coleg epilat pe picioare si toti au râs de el.
Fii tu însuți, cum te simși tu confortabil!
Succes!