| anonim_4396 a întrebat:

Am 15 ani, sunt băiat.si,nu am avut încă experienţa primului sărut, nu pot sa spun că sunt urat, deoarece am avut cateva fete dupa mine.ca să zic aşa, toată lumea din juru' meu, a avut această experientă. iar eu, nu.sunt putin.trist pentru asta.si mă astept sa am experienta asta, cât mai repede, cum trebuie să fac? să chem eu o fată in parc? si să se întâmple? happy dacă da.cum să procedez? ea a mai avut prieten.
Eu nu am avut prietenă.
Chiar nu ştiu ce să fac ajutati-ma cu sfaturi, am visat că m-am sarutat cu o fata, si a fost frumos.happy
Mulţumesc pentru răspunsurile voastre!happy

2 răspunsuri:
| Kiddzo a răspuns:

Totul vine natural. Mai bine astepti sa se intample in circumstante speciale cu cineva special, decat sa te grabesti si sa o faci cu oricine apuci. Vei avea parte si tu de aceasta experienta, nu te stresa! happy

| crishkilljoy a răspuns:

Daca vrei iti dau messu meu ...si apropo nu poti pur si simplu sa chemi o fata in parc si sa o saruti e stupid