| Cristii97 a întrebat:

Salut,am 16 ani si as vrea sa fac banii mei.Sunt din Craiova si caut ceva de lucru pe vacanta, astept raspunsurile voastre.

5 răspunsuri:
| deeah2elen a răspuns:

AVON si Oriflame sunt singurele solutii pentru adolescente si ai optiunea de a-ti pastra bacsisul sau de a-ti lua produse cu ei * crede-ma ca eu prefer sa-mi iau produse de la Avon decat sa pastrez banii!laughing sunt cele mai de calitate produse!*

| Cristii97 explică (pentru deeah2elen):

P.S:Sunt baiat.

| deeah2elen a răspuns (pentru Cristii97):

big grin Scuzeee! Dar ca sa dreg greseala, am vazut si baieti facand astea

| LikeGreen a răspuns:

Pai poti sa imparti pliante, sa fii reprezentant la firme de cosmetica ( oriflame, avon, lady's, etc) sau sa lucrezi la negru.Succes big grin

| Cristii97 explică (pentru LikeGreen):

Multumesc de informatie!, dar as fi interesat cum as putea sa i-au contact cu respectivele firme ca sa pot incepe treaba.