| FaneFane6564 a întrebat:

Salut, am 16 ani si sunt foarte singur... recent mi-am dat seama ca nu corespund cu grupul meu de prieteni...chiar si cand sunt cu ei tot ma simt singur, de ce? Si am si o stare asa de depresie, parca nu mai am chef de nimic nu mai sunt cum eram odata.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Discută cu cineva apropiat despre asta. Sper să fie o simplă dispoziție afectivă... Sau poate e adolescența asta care ne dă bătăi de cap aproape tuturor... Fii curajos! happy

| Ionut659 a răspuns:

Adolescența, te schimbi, poate chiar ai ajuns la partea cea mai grea. Nube așa de grav, nu te potrivești cu ei, poți să îți cauți niște prietenii de genul tău, nu îi lasă pe aceștia ci combinăi. Adică vă faceți un grup și mai mare și după nu te vei mai simți singuri. Vei avea cu cine să vorbești și vei știi că mai ai pe cineva ca tine în grup.