| Claudiu2895 a întrebat:

Salut.
Am 16 ani si vreau sa imi spuneti daca pot intr-un fel sa fac bani pe internet, am inteles de la un prieten ca sunt anumite jocuri care poti face bani. Va rog sa imi spuneti si mie daca stiti ceva vreun joc sau vreun site.

Răspuns Câştigător
| SyMpL3 a răspuns:

E un fel de joc Prize Jakpot din cate stiu poti castiga mult din el dar trebuie sal joci foarte mult.

2 răspunsuri:
| Ramo80 a răspuns:

E un joc, se numeste ANNO 1777. Mi-am facut si eu cont dar nu am inteles nimic... Din cate am vazut, unii castiga ceva bani din jocul asta. Incearca, poate tu te pricepi mai bine. happy

| Claudiu2895 explică:

Pai l-am incercat da nu am 18 ani si imi zice ca nu am voie.