| MDE94 a întrebat:

Salut happy ...am 17 ani, fac sala de 2 ani, totusi nu am luat nimic pana acum inainte si dupa ce fac sala, ar trebui sa iau batoane proteice? sau sa cumpar prafuri concentrate cu proteine, carbohidrati si altele? ce imi recomandati? si va rog sa-mi spuneti si cum anume sa le iau happy ...multumesc happy

Răspuns Câştigător
| baru a răspuns:

Sall. Varsta este prea mica pentru prafuri. Dar daca totusi vei vrea, cel mai indicat este Mega Mass. Incearca mai bine fara. Vei avea timp sa cresti si in masa. Incearca sa lucrezi cu greutati mari si seri scurte Asta pentru masa. Exercitiie sa fie facute de preferinta in tip sezut, pentru a evita accidentarile. Pa!

1 răspuns:
| Pixel2009 a răspuns:

Nu lua nimic în plus, mănâncă bine şi sănătos şi rezultatele o să apară.