| alejandro96 a întrebat:

Am 16 ani si 172 cm. Intrebarea mea este daca pot folosi concentrate proteice pentru a lua putin in greutate fara sa ma duc la sala. Bineinteles ca o doza pana in 100 de grame de concentrate proteice pe langa mesele principale ale zilei. Ce spuneti?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| IntrebariFuckingCiudate a răspuns:

@Amaterasu: crezi tu ca e asa de usor sa te ingrasi cu pizza, cola si corn 7-days.
Cat despre ceea ce vrei tu sa faci, eu zic sa nu iei deloc proteine, mai ales ca nu faci nici sala. Incearca sa te ingrasi mancand mult si daca vrei mergand la sala dar daca o sa incepi sa mergi la sala, trebuie sa mananci mult, zilnic.

1 răspuns:
| Amaterasu a răspuns:

Ce te complici tata? Mananca 3 felii de pizza cu doua pahare de Cola si un corn 7-days si te-ai ingrasat.happy