| anonim_4396 a întrebat:

Salut.Am 17 ani si 1.60 vreau sa ma apuc de inot voi ce credeti ca voi mai creste mult o sa ajung la 1.80?

2 răspunsuri:
| Miza a răspuns:

Te'ai apucat la o vîrstă destul de tîrzie pentru a te înălţa atît de mult. Vei creşte desigur, dar nu cred că atît de mult. Eu de la 3 ani fac înot, dar tot pe perioade întrerupte. Din clasa a 3-a am început 'pe bune' înotul. Fac o dată pe săptămînă, cînd se poate, la şcoală big grin. Acum am 14 ani şi 1.70. Asta depinde şi de corpul tău! :p

| Mihaela1964 a răspuns:

Cam greu de spus cert ca vei creste sau nu 20 cm.E posibil, asta depinde si de factorul ereditar...dar inotul e fain oricum, merita sa te apuci de el.Bafta!