| anonim_4396 a întrebat:

sunt baiat, peste 2 luni fac 18 ani si am 1.73-1.74, credeti ca mai am sanse sa ajung vreodata sa am 1.80 sau chiar 1.85?

PS: Nu vreau sa ma apuc de niciun sport gen baschet sau inot sau orice alt sport ce implica interactiunea cu oameni.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| dani2404 a răspuns:

Maxim 1.77 pana la 20 de ani.