| anonim_4396 a întrebat:

Salut, am 17 ani si as vrea sa imi fac cont Only Fans, nu vreau sa imi fac pagina pe el, vreau sa vizionez content implicit, daca imi cumpar abonament la cinvea imi pot lua ban pe cont sau Of-ul nu poate sa imi identifice data de nastere de la card?

6 răspunsuri:
| Aasdfghj a răspuns:

Buna! Se poate identifica data nasterii daca trimiti poza cu buletinul, asta in cazul in care ti se cere. Daca iti inchid contul, gasesti ceva free ca sunt destule poze pe internet.

| Mihozx a răspuns (pentru Aasdfghj):

Deci e totul in regula daca folosesc cardul? nu cred ca imi cere poza cu buletinul, nu vreau pagina, vreau doar sa urmaresc

| Aasdfghj a răspuns (pentru Mihozx):

Habar nu cum functioneaza site-ul. Eu zic sa incerci si sa vezi ce se intampla.

| Violleta2022 a răspuns:

Imposibil, ca vei fii verificat si trebuie sa ai minim 18 ani.

| zurick a răspuns:

Nu mai ai așa mult de așteptat până la 18...