| anonim_4396 a întrebat:

Am 17 ani si ejaculez doar un fel de lichid. Tin sa mentionez ca am ejaculat intr-o seara pe neasteptate si sperma, dar in general cand ma masturbez, nimic... Ce sa fac?

2 răspunsuri:
| Jigsaw a răspuns:

Consultă un doctor.

| alexgalati a răspuns:

Problema este ca in lichidul acela exista mai putini spermatozoizi, nu este ceva de speriat, dar totusi daca ai 17 du-te pana la un ginecolog ...cine stie ce mai gaseste el pe acolo nu stii niciodata tongue asa ca fa pasul acesta big grin