| anonim_4396 a întrebat:

Am 17 si am o problema. Inainte de menstruatie e normal sa te doara sinii cu 2-3 poate 4 zile. Insa pe mine m-au durut cu 2 saptamini, si erau umflati si tari. Am consultat ginecologul si sarcina nu e, am avut si dureri jos in abdomen. Durerile pot fi de la raceala, insa problema. cu sinii nu dispare acum la urm. menstruatie. Cineva cu experienta imi poate spune ce e?

3 răspunsuri:
| PrecioussGirl a răspuns:

Pei pe mine cam cu o saptamana si jumatate inainte de menstruatie ma dor sanii, se intaresc, cand fac efort ma doare burta.

| dana24 a răspuns:

Pai.este din cauza hormonilor, asa ca nu te ingrijorawinking o sa iti treacahappy

| candora a răspuns:

Pai mai este si sentimentul ca te incurca ceva in burticawinking (ma gindesc ca e subconstientul)