| WiiFii a întrebat:

Am 2 inrebari.

1. Am trimis un colet cu RAMBURS prin posta romana. Am primit confirmarea ca persoana respectiva a ridicat coletu si a depus banii. Acum exista un sistem la ei la posta ca eu sa ma duc sa ridic banii acum, imediat? Sau trebuie sa stau sa ajunga postasu acasa?

2. Vreau sa imi iau un telefon nou si as vrea cateva sugestii. Am de ales intre Nokia C3/Sony Ericsson Spiro/LG Ego T500. Si cu argumente. De ce ala si nu celelalte.

1 răspuns:
| 3mY20002121 a răspuns:

1.nu te duci acolo cu buletinul si ridici bani.
2.Sony Ericsson.Deoarece am avut si eu si este f.bun si e cel maibun telefon pentru muzica.Aceasta este parerea mea. Funda?