| alin568429 a întrebat:

Salut am 2 pc-uri si la unu am schimbat windows-ul si vreau sa il schimb si la celalalt numai ca e diferit la primul dadeam F12 si mi se deschidea o aia ca sa deschid cd-ul si la asta nu ma lasa decat sa intru in bios cu fac sa il schimb ca numai porneste se incarca windowsul si dupa aia se reseteaza! fundita

Răspuns Câştigător
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

La optiuni de bootare, in bios, lasa numai de pe CD. La celelalte (HDD, FLOPY) da-i disable. Reporneste computerul si fii atent cand iti zice sa apesi orice buton ca sa booteze de pe CD.

1 răspuns:
| blackfox a răspuns:

Incearca f2 sau del