| Alphahkbg a întrebat:

Salut.
am aflat de curand ca se zice ca nightcor-ul este pentru homosexuali nu inteleg ce logica are dintr-o melodie care se misca mai repede si economisesti timp si cei homosexuali WTF.
imi puteti explica sensul mentalitati aste-a?

1 răspuns:
| Maria_Teodora_1993_oBUz a răspuns:

Probabil doar bătrâneii, cu bazaconiile lor.
Dar ar putea avea legătură și cu unele animeuri care au Yaoi și Yuri, și asta făcându-i pe alții să creadă că au o legătură.
Nu am auzit de persoanele de genul ăsta, dar chiar nu mi-ar păsa pentru că și eu iubesc nightcore-ul \(^-^)/