| Superstar112 a întrebat:

Salut am aproape 13 ani si nu am ciclu si nici substanta aia albicioasa(e grav ca nu o am?)

Răspuns Câştigător
| AtateaConditii a răspuns:

Daca nu esti dezvoltata e normal.

4 răspunsuri:
| ktyi a răspuns:

Nu te speria, dupa 16 ani daca nu iti vine sa~ti faci probleme, dar pana atunci stai linistita

Răspuns utilizator avertizat
| AngeloidsForte27 a răspuns:

laughing. Doamne! Ce aveti mah? Bai copilule, sa inteleg ca esti baiat, da? Deci sa fie clar: Ciclul apare numai la fete intr-o anumita perioada a lunii, iar ''chestia aia albe, numita ''sperma'' o sa-ti apara si tie cat de curand, ca doar cu ajutorul alia poti sa faci copii. Sper ca ti-am explicat pe inteles.