| System a întrebat:

am asa o intrebare, nu prea inteleg expresia aceasta, si vreau sa-mi explice cineva in ce consta ea,
,, Nu-mi fa fite happy sau, nu ador fitele,,
Mi-a zis cineva in gluma, dar nu am inteles. si vreau sa-mi expliati cineva in ce consta expresia data.
Mersi mult!

Răspuns Câştigător
| LeX_6975 a răspuns:

Expresiile acestea difera de la om la om si de la stilu la cum o spune sa para mai interesant happy oricum pe scurt si pe intelesul tuturor " sa nu ai figuri, mofturi cu el/ea" adica nu-l lua de sus sau nu te mai uita, merge in figuri poartate normal si trateaza lumea egal tongue ori cu eltongue

2 răspunsuri:
| PaisonPink a răspuns:

Expresia te exprima pe tine fiind"noiala" fata de persoana care ti sa adresat.winking

| resp3ctt a răspuns:

Pai poate el te cunoastea altfel si tu re-ai schimbat...
Incearca sa fii cat mai atenta la cei din jurul tau, ca nu la oricine le plac fitele, la unii da la altii deloc