| anonim_4396 a întrebat:

Salut, spuneti-mi va rog cum sa inteleg expresia " vreau ca totul sa vie de la sine ", mersi mult anticipat pentru ajutor,

Răspuns Câştigător
| VadTot a răspuns:

Adica sa lasi lucrurile sa vina de la sine.Sa nu ti fortezi destinul.sa nu te grabesti. sa nu pui presiune.pe cineva pe ceva. totul sa decurga normal. ok?

5 răspunsuri:
| h3r a răspuns:

Te laşi dus de val, nu plănuieşti nimic.

Răspuns utilizator avertizat
| DaDyva1992 a răspuns:

Adica sa nu controlezi ce ti se intampla fa numa ca iti vine sa faci...

| TenebrisAnima a răspuns:

Adica nu ii cere sex, asteapta sa fie pregatita.

| GeniulGangnam a răspuns:

Astepti ca totul sa se intample fara ca tu sa intervi, pentru a schimba viitorul.