| System a întrebat:

am asa o intrebare, nu prea inteleg expresia aceasta, si vreau sa-mi explice cineva in ce consta ea,

,, Nu-mi fa fite sau, nu ador fitele,,

Mi-a zis cineva in gluma, dar nu am inteles. si vreau sa-mi expliati cineva in ce consta expresia data.

Mersi mult!

Răspuns Câştigător
| Angel_4421 a răspuns:

Poi e simplu.Ai facut ceva mofturi? sau ceva de genu? Cam asta inseamna sa ai fite. Sa faci mofturi, sa te crezi cel mai tare si sa crezi ca cei de pe langa tine sunt niste prosti.In mare parte cam asta e.