| anonim_4396 a întrebat:

Salut
am auzit ca daca iti razi parul de langa penis happy acesta nu va mai creste este adevarat? PLS un raspun
PREFERABIL DE LA BAIETI
PS am 15 ani

6 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| alina58 a răspuns:

Ar fi foarte frumos daca nu ar mai creste parul, si nu ar mai trebui sa te epilezi, dar din pacate el creste! Deci, ai auzit gresit

| AndreIT97 a răspuns:

Am 14 dar nu e adevarat! Cine ti-a zis asta? Eu m-am ras de vreo 3 ori (fara misto) si creste.

| alexutzzu97 a răspuns:

Nu este adevarat ca nu o sa-ti mai creasca laughing! si lol pana la varsta asta nu te-ai ras vreodata?confused :O:O

| alexutzzu97 a răspuns (pentru alexutzzu97):

Mai* ras vreodata

| kkalibru a răspuns:

E penibila rau intrebarea laughing) 1. iti creste normal ca iti creste si 2. cum de nu te-ai ras pana la 15 ani?