| Shooter a întrebat:

Am auzit de la un prieten ca vrea sa isi ia o tableta care este asemanatoare cu Ipad 2 (se numeste Epad)...si m-am uitat la cum arata si m-a convins sa imi iau si eu, dar nu stiu daca este buna(adica daca nu se strica foarte repede, daca merita etc) si vreau sa vad daca are cineva sa imi spuna si mie daca merita sa o cumpar.

Fundaa!

Răspuns Câştigător
| TheFACKYouTub a răspuns:

EPad e bun pentru net.gen facebook, yahoo adica siteuri de socializare.
pentru jocuri e bun iPad.dar nu te gandi ca joci NFS WORD s-au counter strike etc.
ePad e stalucit pentru net la bani care costa.Acum vrei si ieftin si bun.
iti merg jocuri pe platforma ANDROID pe ePad.
acum intelegi. Funda daca te-am facut inteles, adica nu te grabi sa iti iei repede mai asteapta strange bani si ia cv sa fie bun,

5 răspunsuri:
| TheFACKYouTub a răspuns:

Nu te sfatuiesc sa o iei.
nu merita banutii
stiu tableta si sincer e o copie iPAD nereusita si la 7 milioane nu merita
uite si un link, dar nu arunca banii asta daca nu te da bani afara din casa
da click aici http://www.wired.com/......dict-junk/

| Shooter explică (pentru TheFACKYouTub):

Am citit ce spun de acolo dar pe mine ma intereseaza sa nu se strice...ca sa nu dau banii degeaba.Eu o vreau doar pentru net si poate putin pentru jocuri.

| Shooter explică (pentru TheFACKYouTub):

Ms mult! Pai eu pentru net il vrreau...si pentru jocuri-cum am mai spus...acum normal ca nu as vrea sa joc nu stiu ce jocuri, doar de distractie.Cred ca la cat o folosesc eu este foarte buna, decat sa dau banii pe altele mai bine imi iau una din asta.

| TheFACKYouTub a răspuns (pentru Shooter):

Totul depinde de tine.o sa e plictisesti repede.si eu am vrut sa imi iau un laptop la 1.500 euro HP cu procesor Intel CORE i7, dar am renuntat si am unu HP dv6-2168sl procesor i3 si sunt multumit,mere jocurile, si programele pentru poze si video, ceea ce fac eu.deci chiar daca dai mai mult s-au mai putin tot asa il folosestiwinking

| Shooter explică (pentru TheFACKYouTub):

Ok...mersi mult pentru raspuns...m-am mai linistit ma gandeam sa nu il mai iau, dar acum mi-am schimbat parerea.

| TheFACKYouTub a răspuns (pentru Shooter):

EPad e bun pentru net.gen facebook, yahoo adica siteuri de socializare.
pentru jocuri e bun iPad.dar nu te gandi ca joci NFS WORD s-au counter strike etc.
ePad e stalucit pentru net la bani care costa.Acum vrei si ieftin si bun.
iti merg jocuri pe platforma ANDROID pe ePad.
acum intelegi. Funda daca te-am facut inteles, adica nu te grabi sa iti iei repede mai asteapta strange bani si ia cv sa fie bun,