| WeeD a întrebat:

Salut.
Am avut aparatul de fotografiat ieri la scoala si am facut poze. Pozele le-am trimis la 3 colegi pe messenger.
Dupa ce au pus una dintre ele la avatar nu mai merge schimbata poza.
Asa imi face si mie. Oare de ce?

Răspuns Câştigător
| krystal02 a răspuns:

E de la ei. Probleme cu messu. Si eu patesc asta. Maine totul se va rezolva. E o mica eroare de sistem, dar va fi reglata pana maine. Putina rabdarewinking

2 răspunsuri:
| helpu a răspuns:

Are draci messu azi. Ca nici eu nu pot sa imi schimb poza de la avwinking

| WeeD explică:

Aha multumesc.