| Mirrre a întrebat:

Buna TPU...am facut cateva poze cu aparatul de fotografiat si acum as vrea sa pun pozele pe laptop cu cablul de date dar nu merge..mai demult a mers dar mi-am pus windows-ul din nou si acum nu mai merge.Imi tot scrie "Device not found" sau ceva de genu'..ma puteti ajuta?

3 răspunsuri:
| 2Low a răspuns:

Trebuie facuta sincronizarea intre Laptop si Aparat Foto.
Incearca sa pui driverele pe USB pentru modelul laptopului tau.
Din cauza aceasta apare eroarea "Device not found"

| Mirrre explică (pentru 2Low):

Mai pe romaneste, ca nu ma pricep la chestiile aceastea laughing big grin

| 2Low a răspuns (pentru Mirrre):

Start-Run si scrie acolo dxdiag.
Ce scrie la System model?