| Bix a întrebat:

Decii, Dau funditahappy Azi am stat afara cu un baiat trei fete [prietene bune] si doi baieti[prieteni buni] si inca un baiat care sta cu noi cateodata.Baiatul acela hartuieste copii si le cere bani, chiuleste si altele. Stateam langa o uzina apoi el mi-a cerut telefonul dar am pus o fata prietena mea cea mai buna sa stea cu ochi pe elhappy Apoi el mi-a cerut sa se uite la poze iar, eu i.am dathappy Apoi s-a dus mai incolo si dupa ce s-a uitat la poze a spus ca pleaca dar nu a plecat pe unde era mai usor,[el era cocotat p uzina aceea e mica cam un metru 60 te poti urca pe ea] iar el a plecat sarind pe cealalta parte pentru ca a zis ca are treaba on the phone dup ce ne.am plimbat el s-a dus in parc iar cand ne-am dus la el a plecta mai repede de noi. dupa cateva minute am facut niste poze iar prietena mea si cu mine vroiam sa ne uitam la ele si am vazut ca nu mai am nicio poza in telefon si nici muzica m-am uita sa vad daca e cardu in el si nu era! Apoi mi-am dat seama ca baiatu ala il furase m-am dus catre scoala unde invat eu pentru ca stiu ca el sta pe acolo si l-am vazut iar, eu cu prietenele mele i-am cerut cardu! el a spus ca nu e la el i-am spus ca il chem p tata si a fugit l-am urmarit ar l-am pierdut. m-am dus la el acasa cu tata si i-am spus ca atunci cand vine acasa sa aduca cardu bla bla. Ce as putea sa fac?! Dau funa va rog ajutati.ma dau si vot la ceilati!

Răspuns Câştigător
| sabinaashan a răspuns:

Daca tot contiuna asa si nu iti da cardul de memorie poti sa procedezi astfel : cand il vezi il oprestii te uiti fix la el si ii zici asta : daca nu imi dai cardul in momentul asta ai incurcat-o. Mai bine da-mil daca nu vrei sa ai dea face cu politia sau chiar mai rau. happy Daca nu ti-l da singura solutie este sa te duci la politie happy sau sa il rogi pe cineva mai mare de 15, 17 ani sa il sperie un pic, sa il ameninte ca sa iti dee cardul.

3 răspunsuri:
| MiK3L a răspuns:

POLITIA e proprietatea ta nu conteaza cat costa cardul ala 20 30 de lei, are sansa sa ia o amenda.

Răspuns utilizator avertizat
| chp a răspuns:

Roaga`l frumos intai.
daca nu merge frumosu ameninta`l putin
stai p capul lui pana iti da cardul inapoi
daca spune ca nu`i la el tu ai prietenii care sunt martori happy
daca iti recuperezi cardul eu iti spun sa numai umblii cu el.
adica incearca sa eviti oamenii ca el.
nu e bine sa stai cu hoti drogati, beti, fumati.