| Bafana a întrebat:

Salut,
Am bifat la facebook,, tine-ma minte,, si m-am logat.
Cum pot sa fac ca sa nu-mi mai apara parola atunci cand incerc sa ma logez?:-s

3 răspunsuri:
| Baiatu_Lu_Buze_Marius_1994 a răspuns:

Lol simplu debifezi aia stergi emailu cu password si gata

| prizeFTW a răspuns:

Păi vrei să nu te mai ţină minte? Adică când intri pe facebook să îţi ceară user şi parola? Simplu, deşi nu ştiu de ce ai vrea asta: Întâi ştergi parola de acolo când de loghezi, apoi debifezi ''tine-mă minte''.
Fundă?

| SolitarHacker a răspuns:

Simplu Debifezi big grin te deconnectezi si debifezi acolo vezi tu nu e mare lucru big grin s au daca nu seteaza din browser odata la inchiderea browserului sa nu mai salveze nici 1 parola big grin bafta