| Sweitzer12 a întrebat:

Salut.Am cincisprezece ani si de trei ani ma fac cu bigul in zona intima, dar sunt nemultumit ca pielea este fina doar o zi si dupa e aspra datorita firelor de par care cresc iar.Cu ce sa ma fac ca sa am pielea fina o perioada lunga, si sa fie ieftin?

4 răspunsuri:
| vreauTotulSauNimic a răspuns:

Ceara e cea mai buna.
In jur de 12 lei la salon si o luna n`ai treaba.Plus ca e cea mai recomandata.
Si cand vine vorba de sanatate si frumusete, nu te uita la bani. happy

| BloomyxD a răspuns:

Cu ceară - la salon sau acasă -, cu benzi depilatore. Să nu te faci cu cremă depilatore pentru că e tot una cu bigulwinking.

| WhiteLover a răspuns:

Ceara...

| DjCiprianAlexandru a răspuns:

Crema Depilatoare