| danielleinad01 a întrebat:

Am comandat acum in 19 aprilie niste ochelari din SUA. Ei trebuie sa ajunga in 8-15 zile. Am pus tracking number-ul si am vazut acolo la event detail ca scrie "Received by Foreign Postal Administration". Inseamna ca a ajuns in tara? Trebuie sa merg la posta vamala sau trebuie sa-mi vina ceva aviz?

Răspuns Câştigător
| Ironwin a răspuns:

Nu, inseamna ca a fost introdus in sistem, trebuie sa astepti sa primesti avizul in posta, daca mergi la posta fara aviz o sa ai o experienta neplacuta happy